CF MAFIL dlouhodobě hledá dobrovolníky, kteří by byli ochotní účastnit se měření v magnetické rezonanci (MR), sloužících k přípravě měřících protokolů pro nové studie. Rádi bychom zdůraznili, že v současné době nejsou známy žádné negativní účinky, které by vyšetření v MR způsobovalo, a že se nejedná o měření využívající ionizující záření (RTG ani CT, se kterými se magnetická rezonance občas mylně zaměňuje).

Dále upozorňujeme všechny zájemce o měření, že naše činnost má výzkumný charakter a její výsledky jsou uplatněny především v rozvoji neurovědního či obecně medicínského výzkumu. Neprovádíme vyšetření v klinicko-diagnostickém režimu a nejsme schopni jakkoliv konzultovat klinické otázky. Jako dobrovolníky můžeme uplatnit pouze zdravé jedince schopné provést samostatně experimentální úkol.

Jak se přihlásit jako dobrovolník

V případě zájmu o účast ve výzkumu se neváhejte přihlásit do naší databáze dobrovolníků. Po přihlášení Vás budeme kontaktovat stran domluvy termínu a poskytnutí bližších informací. Pokud máte nějaké dotazy, můžete nás kontaktovat na emailové adrese volunteers.mafil@ceitec.muni.cz